Wizją Klienta przy zaprojektowaniu strony internetowej dla firmy Nowa Tepro było stworzenie “wizytówki”, która będzie odzwierciedlać profesjonalizm, nowoczesność i zaangażowanie marki w oferowane usługi.

Projekt graficzny
Wordpress
Responsywność
Programowanie

Nowoczesność i spójność

Nowoczesna szata graficzna, zawierająca niestandardowe elementy, wyróżniają markę na tle konkurencji. Starannie zaprojektowana prezentacja treści, skutecznie przyciąga uwagę odwiedzających i zachęca do bliższego zapoznania się z firmą i jej innowacyjnymi rozwiązaniami.

Projekt graficzny
Responsywność
Interakcja

Aby zapewnić optymalną interakcję użytkowników z witryną internetową naszego Klienta, starannie i z dbałością zaplanowaliśmy architekturę serwisu, minimalizując liczbę kliknięć potrzebnych do uzyskania jak największej ilości informacji.

Naszym celem było między innymi zapewnienie szybkiego i łatwego dostępu do istotnych treści.

Aby wzbogacić interakcję, zastosowaliśmy specjalne animacje, które nie tylko przyciągają uwagę, ale także zwiększają atrakcyjność witryny internetowej. Dynamiczne elementy zostały wykorzystane w taki sposób, aby nie przeszkadzały w korzystaniu ze strony, ale jednocześnie wprowadzały elementy interaktywności i podkreślały profesjonalizm firmy.

Architektura treści
Projekt graficzny
Responsywność
Projekt graficzny
Wordpress

Dynamiczni, ale intuicyjnie

Podczas prac nad serwisem internetowym, wraz z konsultacją z Klientem uzupełniliśmy go o wartości, które wyróżniają firmę i podkreślają jej profesjonalizm. Wspólnie chcieliśmy stworzyć przekonującą prezentację, która zbuduje zaufanie i zachęci odwiedzających do bliższego zapoznania się z ofertą.

Szczególną uwagę poświęciliśmy stronie głównej, na której umieściliśmy autentyczne fotografie wykonane w siedzibie Nowa Tepro, które przedstawiają wnętrze firmy, pracowników oraz procesy produkcyjne. Zdjęcia nie tylko dowodzą wiarygodności firmy Nowa Tepro, ale również budują zaufanie Klientów.

Efekt

Zrealizowana przez zespół NOVEO strona internetowa dla Nowa Tepro doskonale odzwierciedla profesjonalizm oraz nowoczesność firmy. Dzięki zoptymalizowanej architekturze serwisu, która minimalizuje liczbę kliknięć do znalezienia potrzebnych treści, zapewniliśmy wygodę i łatwość korzystania ze strony internetowej dla odwiedzających.

Klient docenił efektowny wygląd strony internetowej, która opiera się w dużej mierze na autentycznych zdjęciach prezentujących pracowników oraz samą firmę. To fotografie dodają wiarygodności i budują zaufanie wśród odwiedzających serwis internetowych Klientów.

Stworzyliśmy profesjonalny wizerunek firmy, który od wejścia przyciąga uwagę potencjalnych Klientów, podkreśla innowacyjność i zaangażowanie w dostarczanie najwyższej jakości usług.

SEO

PageSpeed Insights

100%

Sprawdzone metody

PageSpeed Insights

100%

Ułatwienia dostępu

PageSpeed Insights

89%

Wydajność

PageSpeed Insights

76%

Loader
A teraz czas na pierwszy krok

Porozmawiajmy
o Twoim projekcie

Życie jest sztuką podejmowania decyzji.
Wybierz dobrze i zacznijmy rozmowę już dziś!

Loader
Sopocka Akademia Nauk Stosowan[...]
Poprzednia realizacja
BeInsured
Następna realizacja
Zadzwoń do nas
Wycen projekt