Nasz klient potrzebował czytelnego, intuicyjnego i atrakcyjnego wizualnie serwisu mającego skutecznie przekonywać użytkowników do dokonania zakupu rozwiązań firmy. Strona powinna działać wydajnie oraz być łatwa w obsłudze dla administratorów. Ponadto należało ją rozwinąć o sklep internetowy.

Klient zdecydował się na współpracę z nami, ponieważ już podczas pierwszego spotkania przekonaliśmy go, że doskonale rozumiemy temat oraz jego pomysł na stronę. Potrafiliśmy też zamysł klienta uzupełnić o własne propozycje rozwiązań. Przekonały go przy tym nasze kompetencje i wieloletnie doświadczenie w dziedzinie tworzenia stron internetowych.

Eksluzywny design

Produkty firmy przeznaczone są dla wymagających klientów. Dlatego też w projekcie graficznym podkreśliliśmy ekskluzywny charakter marki za pomocą czerni i szarości, dodając przy tym aktywizującą czerwień. Zastosowaliśmy spójne motywy graficzne tworzące unikalny wizerunek serwisu. Postawiliśmy na elementy 3D oraz dynamiczny i interaktywny charakter witryny.

Projekt graficzny
UX/UI Design
CinemaPro - strony internetowe - realizacja NOVEO Interactive
Copywriting

Copywriting, który sprzedaje

Przygotowaliśmy teksty, które trafnie przekazały najważniejsze atuty marki. Treści sugestywnie oddawały jej charakter, podkreślając ekskluzywność i indywidualność rozwiązań. Chcieliśmy, aby język korzyści, który zastosowaliśmy, był przekonujący dla użytkowników, by czuli, że oferta firmy spełni ich potrzeby.

Interakcja

Pełnia możliwości WordPressa

Budując serwis, oparliśmy się na najpopularniejszym systemie CMS świata, WordPressie. Dzięki temu uzyskaliśmy efekt łatwej w rozbudowie witryny o prostym interfejsie administratora. 

Stworzyliśmy autorski, zaawansowany motyw, dzięki któremu strona jest wydajna i zawiera wszystkie niezbędne funkcjonalności. Jej wygląd i użyteczność są dowodem na możliwości WordPressa, który w rękach doświadczonych i kreatywnych developerów może być doskonałą bazą nawet dla tak zaawansowanego serwisu.

Wordpress
Responsywność
Architektura treści

Własne rozwiązania dla pełnej personalizacji

Zbudowana przez nas witryna Cinema Pro pozwala użytkownikom na dostosowanie rozwiązań firmy do własnych potrzeb. W tym celu stworzyliśmy zaawansowany konfigurator, pozwalający klientom wprowadzać potrzebne dane oraz odpowiadać na pytania. Wszystko po to by mogli zaprojektować sale kinowe lub pokoje multimedialne skrojone pod swoje potrzeby.

Programowanie
Interakcje

Funkcjonalny sklep internetowy

Aby umożliwić Cinema Pro sprzedaż produktów przez internet, stworzyliśmy sklep internetowy oparty na WooCommerce. Dzięki pełnej integracji z WordPressem pracownicy firmy mogą go obsługiwać z tego samego panelu co pozostałą część strony internetowej.

WooCommerce okazał się trafionym wyborem dla firmy, która chciała otrzymać prosty w zarządzaniu sklep i jednocześnie móc go łatwo rozbudowywać. Dzięki naszemu doświadczeniu z tym systemem mogliśmy go odpowiednio skonfigurować, by spełniał potrzeby Klienta.

WooCommerce
Wordpress
Interakcje
Programowanie
Efekt

Pro rozwiązanie dla domowego kina

Klient był bardzo zadowolony ze współpracy z nami. Strona spełniła jego oczekiwania jako estetyczna i intuicyjna. Sklep internetowy i konfigurator stały się dla niego skutecznym narzędziem sprzedaży. Usatysfakcjonowały go także stworzone przez nas sugestywne i efektywne marketingowo teksty.

SEO

PageSpeed Insights

100%

Sprawdzone metody

PageSpeed Insights

92%

Ułatwienia dostępu

PageSpeed Insights

82%

Wydajność

PageSpeed Insights

94%

Loader
A teraz czas na pierwszy krok

Porozmawiajmy
o Twoim projekcie

Życie jest sztuką podejmowania decyzji.
Wybierz dobrze i zacznijmy rozmowę już dziś!

Loader
EPEC
Poprzednia realizacja
Wojewódzka i Miejska Bibliotek[...]
Następna realizacja
Zadzwoń do nas
Wycen projekt