Przedsiębiorstwo potrzebowało strony internetowej, która będzie kreowała jego wizerunek jako nowoczesnego i przyjaznego dla klientów.

Witryna miała w czytelny sposób przedstawiać informacje dotyczące spółki oraz ważne dla odbiorców i dostawców ciepła. Ponadto musiała spełniać standardy dostępności WCAG 2.1.

Interakcje
Programowanie
Projekt graficzny
EPEC - strona internetowa - realizacja NOVEO Interactive

Czytelna architektura informacji

Serwis zaprojektowany przez naszą agencję jest bogaty w treści, które zaprezentowaliśmy w formie bloków. Ich układ jest uporządkowany i wygodny dla użytkownika. Mimo dużej ilości contentu odwiedzający nie ma wrażenia nadmiaru contentu i łatwo się w nim orientuje.

Architektura treści
UX/UI Design
Projekt graficzny
EPEC - strony internetowe - realizacja NOVEO Interactive
Interakcja

Dla zwiększenia UX zastosowaliśmy dynamiczne, interaktywne elementy, które dodatkowo wyróżniają boxy. Dynamiczne są także wyraźne przyciski wezwań do działania. Sprawia to, że strona skłania do eksploracji jej treści oraz realizowania wskazanych akcji.

Interakcje
UX/UI Design
Projekt graficzny
Wordpress
Architektura treści
Responsywność

Przyjazny CMS

To kolejny serwis, który udowadnia nasze umiejętności dostosowywania WordPressa do potrzeb klienta i założeń danego projektu. Ten CMS w dobrych rękach jest w stanie być bazą dla nawet bardzo rozbudowanych stron. Stworzyliśmy zaawansowany motyw, który wykorzystał elastyczność CMS-a zawierając dedykowane rozwiązania. 

Rozwinęliśmy funkcjonalności strony przy użyciu technologii PHP, JavaScript i AJAX. Dzięki temu została skrojona na miarę potrzeb naszego klienta, wymagań projektowych oraz grupy docelowej. Ponadto jest łatwa w zarządzaniu dla administratorów.

Strony internetowe w zgodzie z WCAG 2.1

Spółka EPEC wymagała od nas, by strona spełniała standardy dostępności WCAG 2.1. Spełniliśmy ten wymóg, umożliwiając osobom niedowidzącym wygodną zmianę czcionki i kontrastu przy pomocy intuicyjnego pływającego menu. 

Serwis łatwo także eksplorować za pomocą czytnika stron dzięki jego czytelnej strukturze. Osoby z niepełnosprawnościami ruchowymi obsłużą witrynę zgodnie ze swoimi potrzebami tylko za pomocą myszki lub jedynie klawiatury.

Architektura treści
UX/UI Design
Programowanie
Efekt

Energia dobrego serwisu

W pełni zrealizowaliśmy cele projektu, tworząc funkcjonalną, ergonomiczną, łatwą w obsłudze i dostępną witrynę. Klient był bardzo zadowolony z naszej pracy, a my poszerzyliśmy nasze doświadczenie w tworzeniu zaawansowanych serwisów dla przedsiębiorstw.

SEO

PageSpeed Insights

100%

Sprawdzone metody

PageSpeed Insights

100%

Ułatwienia Dostępu

PageSpeed Insights

99%

Wydajność

PageSpeed Insights

96%

Loader
A teraz czas na pierwszy krok

Porozmawiajmy
o Twoim projekcie

Życie jest sztuką podejmowania decyzji.
Wybierz dobrze i zacznijmy rozmowę już dziś!

Loader
Gdański Ośrodek Sportu
Poprzednia realizacja
CinemaPro
Następna realizacja
Zadzwoń do nas
Wycen projekt