Loader

Cele serwisu internetowego

Cel, a właściwie cele, jak na podróżnika przystało, zostały wskazane podczas pierwszego spotkania dotyczącego założeń realizowanego serwisu internetowego: czyli UX ponad wszystko: nawigacja serwisu internetowego ma być czytelna, sam content możliwe dostępny, czyli prosto do celu – zwłaszcza na urządzeniach mobilnych.

Loader

Nie ma rzeczy niemożliwych

W myśl zasady – nie ma rzeczy niemożliwych, staraliśmy się połączyć odwagę w pomysłach zespołu Pana Marka Kamińskiego, łącząc dobre praktyki projektowania wraz z rozwiązaniami technologicznymi, mając na uwadze możliwe proste zarządzanie całym serwisem z poziomu panelu administracyjnego CMS.

Serwis otrzymał dwupoziomowe menu, podział na projekty w których prezentowane są wszystkie niezbędne informacje, tak aby użytkownik w prosty sposób mógł odnaleźć wszystkie niezbędne informacje.

Struktura każdej z podstron projektów są równolegle stronami typu landing page. Mają one w łatwy sposób, umożliwiać kierowanie użytkowników z innych kanałów promocji: takich jak social media email marketing, czy reklamy kontekstowe.

Loader

Strony internetowe dostępne na każdym urządzeniu

Niezależnie od miejsca, niezależnie od typu czytnika, niezależnie od rozdzielczości – serwis zawsze jest dostępny, treści i zdjęcia odpowiednio się skalują i zapraszają do zdobywania świata z Markiem Kamińskim.

Loader
Loader
A teraz czas na pierwszy krok

Porozmawiajmy
o Twoim projekcie

Życie jest sztuką podejmowania decyzji.
Wybierz dobrze i zacznijmy rozmowę już dziś!

Loader
Impladent
Adam Ziemlewski
Poprzednia realizacja
Remontowa Shipbuilding S.A.
Następna realizacja
Zadzwoń do nas
Wycen projekt