Siedem dekad na jednej stronie internetowej

Mieliśmy niecodzienną okazję by poznać szczegóły wieloletniej historii, zajrzeć do etapów budowy najnowocześniejszych statków oraz poznać specyfikę starszych jednostek pływających. Wszystkie te przymioty zamieściliśmy na stronie za pomocą dedykowanych rozwiązań – by dla każdego użytkownika dostęp do kompendium wiedzy o Remontowej był łatwy i intuicyjny.

Loader

Projekt Graficzny

Zgodnie z wymaganiami Klienta projekt graficzny tego serwisu internetowego jest unowocześnioną kontynuacją poprzednich kreacji wizualnych: minimalistyczny, surowy, czysty. Wiele wskaźników przedstawiliśmy w formie infografik oraz tak rozplanowaliśmy przestrzeń by uwaga użytkownika naturalnie podążała za kolejnymi elementami na stronie.

Loader

UI i UX
dla najlepszych wrażeń

W warstwie UI postaraliśmy się by historia firmy, możliwości techniczne i dane liczbowe zostały przedstawione sposób mówiący do Klienta językiem korzyści oraz podnoszący poziom zaufania do Stoczni.

Tym samym zachęciliśmy użytkownika do pozostania dłużej na stronie głównej, a co za tym idzie – zgłębienia faktów z życia Remontowej.

Z kolei w warstwie UX zwraca uwagę interakcja z użytkownikiem – funkcjonalna i użyteczna, a przy tym przyciągająca i atrakcyjna wizualnie. Na stronie znajduje się łatwy w nawigacji katalog realizacji Klienta, zawierający kilkadziesiąt statków. Karta danej jednostki pływającej obejmuje zwięzłą jej charakterystykę wraz z pogrupowanymi danymi technicznymi oraz zdjęciami.

Loader

Strony internetowe w wersji responsywnej

W wersji responsywnej katalog statków, obszerna historia Stoczni opatrzona mapami i infografikami, jak i pozostałe zakładki serwisu nie tracą żadnego ze swych walorów, czy to estetycznych czy funkcjonalnych.

Loader
A teraz czas na pierwszy krok

Porozmawiajmy
o Twoim projekcie

Życie jest sztuką podejmowania decyzji.
Wybierz dobrze i zacznijmy rozmowę już dziś!

Loader
Poprzednia realizacja
Pomorska Biblioteka Pedagogicz[...]
Następna realizacja
Zadzwoń do nas
Wycen projekt