Serwis tworzą eksperci, których praca opiera się na analizowaniu oraz ocenianiu ryzyka politycznego i inwestycyjnego, przede wszystkim na terenie Białorusi, Rosji i na Ukrainie. Dostarczają wiarygodne i rzetelne informację, poprzedzone dociekliwą analizą, które są cenione przez agencje wywiadowcze, rządowe oraz przez osoby odpowiedzialne o bezpieczeństwo na świecie.

Programowanie
Interakcje
Projekt graficzny
UX/UI Design
Wordpress
Rochan Consulting - strony internetowe - realizacja NOVEO Interactive

Tworzymy strony internetowe z charakterem. Design miał się opierać na zaufaniu oraz uczuciu pewności, że trafiło się na rzetelne źródło informacji o sytuacji militarnej.

Interakcja

Informacje na pierwszym miejscu.

Nowoczesna odsłona serwisu, prezentuje w prosty i czytelny sposób wszystkie wiadomości związane z konfliktami Europy Wschodniej. Powierzono nam stworzenie monitora zmagań wojennych, który zaprezentowaliśmy za pomocą osi czasu, dzięki czemu prezentowane treści przedstawione są w sposób czytelny i oryginalny.

Interakcje
Programowanie
UX/UI Design
Wordpress
Interakcje
Responsywność
Wordpress
UX/UI Design

Wiarygodność i rzetelność

Zgodnie z wizją i oczekiwaniami, zbudowaliśmy nowoczesny serwis internetowy, który podkreśla wiarygodność informacji oraz rzetelną pracę naszego Klienta. Wyzwaniem wizerunkowym dla nas był fakt, iż Rochan-Consulting jest cytowany przez największe agencje prasowe z całego świata, między innymi: The Guardian, The New York Times, Reuter, The Washington Post, CNN, Der Spiegel.

Efekt

Klient jest bardzo zadowolony ze współpracy z naszą agencją

Witryna doskonale odzwierciedla przekazywane wiadomości w nowoczesny i prosty sposób dostępny dla wszystkich. Monitor wojenny przedstawiony za pomocą osi czasu, został pozytywnie przyjęty przez Klienta.

Wersja responsywna serwisu internetowego pozwala na dostęp do wiarygodnego źródła niezależnie od miejsca przebywania czy typu urządzenia, z którego się korzysta. Rochan-Consulting jest czytelny, a wiadomości i fotografie zachęcają do pozyskiwania wiedzy z trudnej tamtyki.

 

SEO

PageSpeed Insights

92%

Sprawdzone metody

PageSpeed Insights

92%

Ułatwienia dostępu

PageSpeed Insights

98%

Wydajność

PageSpeed Insights

87%

Loader
A teraz czas na pierwszy krok

Porozmawiajmy
o Twoim projekcie

Życie jest sztuką podejmowania decyzji.
Wybierz dobrze i zacznijmy rozmowę już dziś!

Loader
inQlude
Poprzednia realizacja
Silny&Salamon
Następna realizacja
Zadzwoń do nas
Wycen projekt