Serwis inQlude pozwala na rejestrację oraz publikowanie swoich badań przez naukowczynie i niebinarne osoby nauki. Założeniem katalogu jest tworzenie sieci i grup naukowców oraz dzielenie się wiedzą, aby mieć możliwość współpracy przy projektach i badaniach naukowych.
Celem Klientki było stworzenie inkluzywnej bazy danych, która będzie łączyć ludzi ze świata nauk w dziedzinach kwantowych. Serwis internetowy inQlude miał zwiększyć widoczność kobiet i osób niebinarnych w świecie nauki.
Klientka oczekiwała od nas stworzenia projektu, który będzie podkreślał odważny charakter marki oraz będzie się wyróżniał wśród innych serwisów społecznościowych. Kolorystyka i design strony miały napełniać energią do działania.
Prezentacja profili i usprawniony kontakt.
Nasza wiedza i kompetencje pozwoliły na zbudowanie serwisu społecznościowego skierowanego dla konkretnej grupy społecznej – w tym wypadku dla naukowców. Stworzyliśmy wirtualne miejsce spotkań, gdzie można odnaleźć nowe znajomości związane ze światem nauki z całego świata.
Rejestracja odbywa się za pomocą stworzonego przez nas formularza, a zarejestrowane osoby dzielą się informacjami na podstawie indywidulanych profili. Zastosowaliśmy również możliwość filtracji, w celu możliwości wyszukiwania naukowców z konkretnych dziedzin i z konkretnego regionu.
Odwaga i energia
Zgodnie z oczekiwaniami stworzyliśmy projekt pełen odwagi i energii, aby skupiać na rozwoju kariery naukowej, pomóc nawiązywać znajomości biznesowe oraz pomóc zaistnieć kobietom i osobom niebinarnym w świecie nauki.
Ważnym elementem oraz wymaganiem była również responsywność serwisu internetowego. Grupą docelową są osoby ze świata nauki, które skupiają się na technologii i konkretnych informacjach. Responsywność strony internetowej pozwala na swobodne korzystanie z portalu na urządzeniach mobilnych.
Porozmawiajmy
o Twoim projekcie
Życie jest sztuką podejmowania decyzji.
Wybierz dobrze i zacznijmy rozmowę już dziś!