WiMBP organizuje wiele ciekawych wydarzeń kulturalnych, edukacyjnych oraz promocyjnych dla wszystkich, niezależnie od wieku. Celem biblioteki jest nie tylko edukacja oraz promocja, ale również upowszechnianie wiedzy i nauki, przede wszystkim czytelniczej.

WooCommerce
Programowanie
Interakcje
Projekt graficzny
UX/UI Design
Wordpress
WiMBP - strona i sklep internetowy - realizacja NOVEO Interactive

Zamysłem w stworzeniu witryny internetowej dla bibliotek było nawiązanie do nowatorskiego rozwiązania – “książkomaty”, które posiadają charakterystyczny design oparty na kolorach i ilustracjach. Naszym zadaniem było przełożenie pomysłu na działania, aby całość zamykała się w schemacie modularnym.

Klient potrzebował od naszego zespołu doradztwa i wsparcia merytorycznego w realizacji dotychczasowych problemów, którymi były dostępność dla wszystkich. Stworzony przez nas sklep internetowy, dopełnia całość realizacji.

Projekt graficzny
UX/UI Design
Interakcje
WiMBP - strona i sklep internetowy - realizacja NOVEO Interactive
Interakcja

Nowa odsłona serwisu internetowego WMBP, została wdrożona na systemie WordPress. Sklep internetowy dopełnia działania biblioteki.

Wyzwaniem, które podjęliśmy w realizacji, było utworzenie unikatowego wyglądu strony internetowej oraz bardzo duża ilość treści do przeniesienia. Wymagało to od nas zachowania czytelnej szaty graficznej oraz dostosowania serwisu do wymogu WCAG 2.1, aby strona była ergonomiczna, funkcjonalna oraz solidna.

Interakcje
Programowanie
UX/UI Design
Wordpress
WooCommerce
Interakcje
Responsywność
Wordpress
UX/UI Design

Unikalność i dostępność

Klientowi zależało, aby serwis był dostępny dla wszystkich, dlatego wdrożyliśmy automatyczne tłumaczenie stron przez Google Translator, dzięki któremu można przetłumaczyć treści na dowolny język. Zaletą serwisu jest dostosowanie strony dla seniorów/osób starszych i niedowidzących, co jest zachwalane i doceniane przez Klientów.

Rozwiązanie, które wdrożyliśmy to stworzenie unikalnego sklepu internetowego, który jest zintegrowany z systemem PayU. Rozszerzyliśmy serwis i sklep internetowy o zabezpieczenie, które polega na zaszyfrowaniu adresów e-mail, aby były niewidoczne dla nieuprawnionych osób/robotów.

Efekt

Optymalizacja to podstawa

Nowa wersja serwisu internetowego WMBP prezentuje w przejrzysty i nowoczesny sposób informacje, które Klient ma do zaoferowania. Stworzony przez nas sklep internetowy harmonizuje całość i daje możliwość Klientom nabycia produktu.

SEO

PageSpeed Insights

83%

Sprawdzone metody

PageSpeed Insights

100%

Ułatwienia dostępu

PageSpeed Insights

82%

Wydajność

PageSpeed Insights

95%

Nasz Klient jest bardzo zadowolony z szybkiego terminu realizacji oraz pomocy naszego zespołu. Nasze doświadczenie oraz umiejętności, które są poręczone bardzo dobrymi referencjami wykazały, że wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom i wymaganiom.

“Ze swej strony – bardzo Państwu rekomenduję naszą nową stronę internetową. Jest bezstronna i otwarta, bierze stronę każdego, kto ją otworzy. Polecam!”

Jarosław Zalesińsi, dyrektor WiMBP

Loader
A teraz czas na pierwszy krok

Porozmawiajmy
o Twoim projekcie

Życie jest sztuką podejmowania decyzji.
Wybierz dobrze i zacznijmy rozmowę już dziś!

Loader
CinemaPro
Poprzednia realizacja
inQlude
Następna realizacja
Zadzwoń do nas
Wycen projekt