WSAiB potrzebowała witryny jednostronicowej pełniącej funkcję landing page, a my na te zapotrzebowanie odpowiedzieliśmy szybko i sprawnie 🙂

Serwis internetowy miał zaprezentować zalety studiowania na uczelni oraz dostępne kierunki dbając o wysoki UX i konwersje.
Jednocześnie naszym zadaniem było zrealizowanie zlecenia w krótkim terminie, stworzenie designu nawiązującego do identyfikacji wizualnej marki klienta oraz oparcie strony na łatwym w zarządzaniu systemie CMS WordPress.

Projekt graficzny
UX/UI Design
Wordpress
WSAiB - strony internetowe - realizacja NOVEO Interactive
Interakcja

Spójność i czysty design

W designie projektowanej strony internetowej zachowaliśmy charakter wizualny głównej witryny uczelni. Zdecydowaliśmy się przy tym na użycie aktywizującego koloru czerwonego, który jest odpowiedni dla strony wzywającej do podjęcia działania. Landing page wzbogaciliśmy o charakterystyczne geometryczne wzory oraz elementy dynamiczne, co wpływa na jakość odbioru całego projektu i witryny. 

Interakcje
UX/UI Design
Projekt graficzny
Interakcje
UX/UI Design
Architektura treści

Efektywny
one-page

Budując witrynę, podaliśmy treść w atrakcyjny sposób, pozwalając użytkownikom na poznanie atutów szkoły czy wybór preferowanego kierunku studiów. Na jednej stronie mieszczą się wszystkie informacje najważniejsze dla potencjalnych studentów przedstawione w zwięzłej formie, którzy głównie serwis odwiedzają poprzez telefony komórkowe. 

Landing page zawiera liczne przyciski CTA zachęcające użytkowników do skorzystania z oferty klienta i wpływające znacząco na podniesienie konwersji.

Jednocześnie strona jest bardziej przyjazna dla urządzeń mobilnych niż witryna wielostronicowa.

Intuicyjne przewijanie treści to dla posiadaczy smartfonów i tabletów to najwygodniejszy i najbardziej naturalny sposób nawigacji po stronie internetowej.

Jednostronicowy oparty o WordPress

Landing Page uczelni zbudowaliśmy przy wykorzystaniu WordPressa, który gwarantuje wygodne i intuicyjne zarządzanie stroną. Dzięki napisanemu przez nas od podstaw motywowi, który stworzyliśmy one-page działa wydajnie i był w stanie osiągnąć optymalne UX oraz wyniki w Google Speed Inights. Użyliśmy także własnych rozwiązań programistycznych opartych na technologiach PHP, JavaScript i AJAX.

Programowanie
Wordpress
Responsywność
Efekt

Udana współpraca

W pełni zrealizowaliśmy założenia projektu i dostarczyliśmy go w wymaganym, krótkim terminie. Klient był bardzo zadowolony ze współpracy z nami, gdyż oddaliśmy mu do dyspozycji bardzo dobrze zaprojektowany i skuteczny one-page, który w perspektywie czasu został bardzo dobrze przyjęty przez przyszłych studentów uczelni.

SEO

PageSpeed Insights

92%

Sprawdzone metody

PageSpeed Insights

83%

Ułatwienia dostępu

PageSpeed Insights

94%

Wydajność

PageSpeed Insights

89%

Loader
A teraz czas na pierwszy krok

Porozmawiajmy
o Twoim projekcie

Życie jest sztuką podejmowania decyzji.
Wybierz dobrze i zacznijmy rozmowę już dziś!

Loader
Pomorska Biblioteka Pedagogicz[...]
Poprzednia realizacja
Elhurt
Następna realizacja
Zadzwoń do nas
Wycen projekt