Zakres pracy

Web design

Projekt
Graficzny

Design UI/UX

UI / UX
Design

System zarządzania treścia - CMS - Wordpress

System zarządzania
treścią

Responsywność - Responsive Web Design - RWD

Responsive
Web Design

Poprawna walidacja W3C

Walidacja
W3C

Optymalizacja SEO & SEM

Optymalizacja
SEO

PROJEKT GRAFICZNY

Projekt graficzny strony głównej został utrzymany w ciemnej kolorystyce z pomarańczowymi, kontrastowymi elementami. Jest to analogia do jednej z gałęzi działalności Eldro – oświetlenia miejskiego. W kolejnych podstronach także przeprowadziliśmy graficzną paralelę między tym czym Klient zajmuje się, a tym na co użytkownik natrafi w jego serwisie internetowym. Ta koncepcja rozpoczyna się od strony głównej z animowaną siecią punktów świetlnych, po czym rozciąga się na kolejne moduły projektu graficznego.
Motywem przewodnim aranżacji graficznej jest sześciokąt, który w zależności od potrzeb prezentacji informacji przybiera różne modyfikacje.

STRONA INTERNETOWA

Już od pierwszego kliknięcia w stronę główną użytkownikom prezentuje się niezwykle zajmująca trójwymiarowa mapa punktów połączonych liniami. Struktura podąża za kursorem i jednocześnie pozostaje w ciągłym falowym ruchu. Daje to użytkownikowi wyraźną sugestię, że trafił na stronę firmy z innowacyjnym podejściem do technologii.
Na tym nie koniec jeśli chodzi o interaktywność, bo towarzyszy ona użytkownikowi na każdym kroku zwiedzania serwisu internetowego. Sześciokąt – motyw przewodni – pojawia się jako prezentacja struktury firmy wraz z animacjami. W ten sposób uzyskaliśmy przystępne i łatwe do zapamiętania rozplanowanie rozległego opisu działalności Eldro. Z kolei clou serwisu stanowi rozbudowany heksagon zawierający kompleksowe zagadnienia dotyczące firmy. To interaktywny schemat, poprzez który można przejść niemal do każdego miejsca witryny i zrozumieć filozofię działania firmy. Na bazie motywu przewodniego zostały również stworzone animacje dotyczące historii firmy – rok konkretnego wydarzenia wyłania się w toku ruchów myszką. Pozostałe animacje to m.in. „Eldro w liczbach”.
Rozbudowany content strony został zagospodarowany w zakładkach głównych i wewnętrznych podstronach na zasadzie stopniowania. Wiele z opisów opatrzonych jest grafikami i schematami – zawsze w towarzystwie motywu przewodniego grafiki.
Ułatwieniem w kontakcie jest przycisk „zgłoś awarię” działający na zasadzie standardowego formularza kontaktowego.
Dodatkowo, serwis internetowy posiada cztery wersje językowe i wtyczki do mediów społecznościowych.

WERSJA RESPONSYWNA

Na potrzeby użytkowników posługujących się mobilnymi urządzeniami stworzyliśmy wersję RWD strony. Do mniejszych rozdzielczości dostosowane zostały wszystkie animacje i grafiki, tak by doznania płynące z odwiedzin serwisu np. na telefonie pozostały takie same jak na dużym ekranie.

Zainteresowany współpracą?Skontaktuj się z nami

Mailowy
Mailowy
Pomoc
Pomoc
Telefoniczny
Telefoniczny
Telefoniczny
Telefoniczny
Kontakt
Zamów bezpłatną wycenę
Mailowy
Mailowy
Pomoc
Pomoc
Telefoniczny
Telefoniczny

Jesteś zainteresowany współpracą?

Napisz do nasAdministratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest NOVEO INTERACTIVE z siedzibą w Gdańsku 80-119 ul. Asesora 22 Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce Prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce prywatności. W przypadku udzielenia zgód, o których mowa poniżej, cele te zostały określone w formułach tych zgód. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora tych danych.

* Pola wymagane
Informacje dotyczące polityki prywatności

Masz stronę internetową i potrzebujesz pomocy?

Wypełnij formularz

Zostaw nam swój numer

Oddzwonimy do Ciebie w godzinach:
8:00 – 16:00