Naszym zadaniem było stworzenie serwisu wizerunkowego sugestywnie przekonującego potencjalnych klientów firmy do nawiązania współpracy. Miał nawiązywać graficznie do strony firmy-matki — Elhurt oraz być łatwy w obsłudze i wydajny.

Projekt graficzny
Wordpress
Responsywność
Programowanie

Dynamika i spójność

Tworząc design strony, odnosiliśmy się do zbudowanej przez nas wcześniej witryny firmy Elhurt. Wykorzystaliśmy podobną kolorystykę czy stylistykę ikon. Zapewniło to wrażenie spójności pomiędzy firmami, podkreślając ich powiązanie ze sobą.

W projekcie strony głównej postawiliśmy na dynamikę. W tym celu zamieściliśmy szybko zmontowane wideo, które podkreśla nowoczesny charakter Elhurt EMS. Użyliśmy wideo także ze względu na wpływ filmów w witrynach na zaangażowanie użytkowników. Naszym zamiarem było zatrzymać ich w witrynie, zmniejszając współczynnik odrzuceń.

Projekt graficzny
Responsywność
Interakcja

Podczas analizy projektu skupiliśmy się na komunikacji opartej na języku korzyści. Serwis został tak stworzony, aby uwypuklić takie elementy jak nagłówki czy wezwania do działania, aby skutecznie działać na użytkownika.

Architektura treści
Projekt graficzny
Responsywność
Projekt graficzny
Wordpress

Nowocześnie oraz intuicyjnie

Stronę zbudowaliśmy przy użyciu WordPressa, tworząc zaawansowany autorski motyw. Użyliśmy także własnych rozwiązań programistycznych w oparciu o technologie PHP, JS i AJAX. Dzięki temu uzyskaliśmy wydajną, funkcjonalną i łatwą w obsłudze stronę. Zoptymalizowaliśmy ją także pod względem SEO.

Efekt

Pełne zadowolenie klienta

Projekt zrealizowaliśmy z sukcesem, dostarczając Klientowi dynamiczną i świetnie zaprojektowaną stronę. Zamawiający ocenił ją bardzo wysoko i był usatysfakcjonowany ze współpracy z nami.

SEO

PageSpeed Insights

92%

Sprawdzone metody

PageSpeed Insights

100%

Ułatwienia dostępu

PageSpeed Insights

86%

Wydajność

PageSpeed Insights

95%

Loader
A teraz czas na pierwszy krok

Porozmawiajmy
o Twoim projekcie

Życie jest sztuką podejmowania decyzji.
Wybierz dobrze i zacznijmy rozmowę już dziś!

Loader
OPERON
Poprzednia realizacja
Następna realizacja
Zadzwoń do nas
Wycen projekt