Centrum potrzebowało witryny, która w czytelny sposób przedstawi jego rozbudowaną ofertę. 

Jednocześnie, strony internetowe powinny umożliwiać administratorom tworzenia podstron dla poszczególnych wydarzeń organizowanych w obiektach. Zarządzanie witrynami miało być proste i wygodne. Ważna była także ich wydajność oraz optymalizacja pod względem SEO. Zrealizowany we współpracy z naszą agencją projekt dał indywidualny i nowatorski efekt, który otrzymuje pozytywny odbiór od użytkowników strony internetowej.

Amber Expo - strony internetowe - realizacja NOVEO Interactive

UX w parze z nowoczesnym designem

Planując architekturę serwisu oraz przepływ użytkownika, skupiliśmy na osiągnięciu optymalnego UX. Serwis jest intuicyjny i łatwo w nim znaleźć potrzebne informacje. Mimo dużej ilości treści strona internetowa zachowuje czytelność, pozwalając użytkownikom na wygodne nawigowanie między wydarzeniami i elementami oferty.

Jakość obiektów i usług Centrum Amber Expo podkreśliliśmy stylowym designem opartym na wysokiej jakości zdjęciach oraz wyraźnych blokowych sekcjach dla treści. Geometryczny charakter projektu sprawia, że content jest podany w sposób czytelny, a odwiedzający stronę nie ma wrażenia jego nadmiaru. 

Projekt graficzny
UX/UI Design
Interakcje
Amber Expo - strona internetowa - realizacja NOVEO Interactive
Interakcja

Serwisy w serwisie

Do stworzenia witryny Amber Expo wykorzystaliśmy WordPressa, jako uniwersalny i prosty w obsłudze CMS o bardzo dużych możliwościach. Zbudowaliśmy motyw, który pozwalał na zaprezentowanie rozbudowanej oferty Centrum, kalendarza oraz aktualności.

Administratorzy serwisu z łatwością mogą dodawać wpisy wraz z atrakcyjnymi galeriami zdjęć. Co więcej, nasze rozwiązanie pozwala im na tworzenie stron dla pojawiających się wydarzeń. Utrzymane są w jednolitym, czytelnym designie oraz w łatwy sposób można zapełniać je treściami.

Interakcje
Programowanie
UX/UI Design
Wordpress

WooCommerce jako katalog

Centrum proponuje wystawcom wynajem infrastruktury potrzebnej do organizacji eventów. Skonstruowaliśmy czytelny katalog w oparciu o WooCommerce, który ułatwia klientom skorzystanie z oferty. Wygodne filtrowanie pozwala łatwo znaleźć potrzebne elementy.

WooCommerce
Architektura treści
Programowanie
Efekt

Przyjaźnie dla Google

Jednym z priorytetów naszego klienta było utrzymanie wysokiej pozycji w wyszukiwarkach. W tym celu przeprowadziliśmy optymalizację SEO, dbając o wysokiej jakości kod i czytelną dla robotów Google strukturę serwisu.

Ważna dla nas i klienta była także wydajność witryny. Osiągnęliśmy ją dzięki m.in. odpowiedniej kompresji treści graficznych, optymalnemu wykorzystaniu pamięci i klarowności kodu.

SEO

PageSpeed Insights

92%

Sprawdzone metody

PageSpeed Insights

92%

Ułatwienia dostępu

PageSpeed Insights

90%

Wydajność

PageSpeed Insights

75%

Odpowiednia witryna, zadowolony klient

Strona w pełni spełniła oczekiwania klienta. Umożliwiła mu łatwe zarządzanie treścią, tworzenie podserwisów, była doskonale zaprojektowana i estetyczna.  Projekt skończyliśmy terminowo, w pełni realizując jego założenia.

Loader
A teraz czas na pierwszy krok

Porozmawiajmy
o Twoim projekcie

Życie jest sztuką podejmowania decyzji.
Wybierz dobrze i zacznijmy rozmowę już dziś!

Loader
Poprzednia realizacja
Carein
Następna realizacja
Zadzwoń do nas
Wycen projekt