Interakcja

Design budzący zaufanie

Projektując serwis internetowy i szatę graficzną, zdecydowaliśmy się na spokojny, wyważony design, odpowiedni dla stabilnej i wiarygodnej firmy. Wykorzystaliśmy kolory biały i niebieski, jako przywołujący skojarzenia ze spokojem i byciem godnym zaufania.

Stworzone przez nas ikony oraz design, nawiązujące do tematyki oraz użyte elementy dynamiczne uatrakcyjniają witrynę i ułatwiają nawigację niezależnie od tego czy witryna jest oglądana z poziomu telefonu komórkowego, tabletu, czy innego urządzenia mobilnego.

Projekt graficzny
UX/UI Design
Responsywność
Elhurt Dystrybucja - strony internetowe - realizacja NOVEO Interactive
Projekt graficzny
Architektura treści
UX/UI Design
Responsywność

Strony internetowe dostępne na każdym urządzeniu

Grupą docelową strony są inżynierowie i działy zaopatrzenia. Design nawiązuje do przyzwyczajeń grupy docelowej: klarownych, „technicznych” projektów skupiających się na podawaniu najważniejszych, konkretnych informacji.

Witryna przez to także doskonale prezentuje wizerunek firmy jako specjalisty swojej branży, zachowując czytelność niezależnie od tego na czym jest przeglądana, czy na telefonie komórkowym, tablecie czy innym urządzeniu mobilnym.

Elastyczny CMS oparty o system WordPress

Witryna była wyposażona w m.in. możliwość tworzenia rozbudowanych kart produktu. Zarówno nimi, jak i innymi treściami można było łatwo zarządzać za pomocą intuicyjnego systemu CMS. Pozwalał on także na wygodne tworzenie bloga. Wszystko to sprawiło, że pracownicy firmy nie musieli poświęcać dużo czasu na poznanie systemu i administrowanie nim.  

Przy budowie witryny wykorzystaliśmy rozszerzenie WordPressa ACF Pro. Dodatkowe funkcjonalności opierają się na naszych autorskich rozwiązaniach stworzonych z wykorzystaniem PHP, JS, AJAX.

Responsywność
UX/UI Design
Wordpress
Efekt

Wysoka pozycja w wyszukiwarkach i wydajność

Nasz klient obawiał się, że przejście na nową witrynę może sprawić, że strona zacznie wyświetlać się niżej w wynikach Google.
Dzięki przeprowadzonej przez nas optymalizacji tak się nie stało. Witryna ma bardzo dobre parametry SEO i utrzymuje pozycje swojej poprzedniczki.

Zadbaliśmy także o wydajność serwisu, stosując bezstratną kompresję grafik oraz optymalnie wykorzystując pamięć. Wpływ na szybkość ładowania się strony miał także czysty, wysokiej jakości kod, który napisaliśmy od az do z.

SEO

PageSpeed Insights

100%

Sprawdzone metody

PageSpeed Insights

92%

Ułatwienia dostępu

PageSpeed Insights

85%

Wydajność

PageSpeed Insights

88%

Funkcjonalny podserwis

Dzięki temu, że Klient był zadowolony ze współpracy z nami przy projekcie Elhurt, zlecił nam stworzenie kolejnego serwisu poświęconego prototypom.
Zachowaliśmy w nim podobny design i funkcjonalności co w witrynie firmy-matki, aby uzyskać wrażenie spójności.

Projekt graficzny
Programowanie
Loader
A teraz czas na pierwszy krok

Porozmawiajmy
o Twoim projekcie

Życie jest sztuką podejmowania decyzji.
Wybierz dobrze i zacznijmy rozmowę już dziś!

Loader
Wyższa Szkoła Administracji i[...]
Poprzednia realizacja
Gdańskie Autobusy i Tramwaje
Następna realizacja
Zadzwoń do nas
Wycen projekt