Zakres pracy

Web design

Projekt
Graficzny

Design UI/UX

UI / UX
Design

System zarządzania treścia - CMS - Wordpress

System zarządzania
treścią

Responsywność - Responsive Web Design - RWD

Responsive
Web Design

DEDYKOWANE ROZWIĄZANIA

Zgodnie z założeniem projektowym, opracowany serwis internetowy jest funkcjonalny, „dla rodzica”, a przy tym wyróżnia się na tle, innych stron przedszkoli, zrealizowanych w „cukierkowym” designie.

Ważnym elementem w procesie projektowania strony było stworzenie intuicyjnej nawigacji umożliwiającej łatwe wybranie właściwej placówki. Specjalnie dla rodziców małych przedszkolaków powstała zamknięta „strefa rodzica”.

WERSJA RESPONSYWNA

Serwis internetowy poza wersją desktopową, posiada zaprojektowaną i wdrożoną wersję responsywną, dzięki której na każdym urządzeniu mobilnym, niezależnie od rozdzielczości, wszystkie treści podane są w czytelnej i ergonomicznej formie. Wersja responsywna serwisu Biały Kotek, posiada największą ilość odwiedzin, z uwagi na duży procentowy udział rodziców odwiedzających serwis, którzy korzystają z urządzeń mobilnych.

Zainteresowany współpracą?Skontaktuj się z nami

Mailowy
Mailowy
Pomoc
Pomoc
Telefoniczny
Telefoniczny
Telefoniczny
Telefoniczny
Kontakt
Zamów bezpłatną wycenę
Mailowy
Mailowy
Pomoc
Pomoc
Telefoniczny
Telefoniczny

Jesteś zainteresowany współpracą?

Napisz do nasAdministratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest NOVEO INTERACTIVE z siedzibą w Gdańsku 80-119 ul. Asesora 22 Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce Prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce prywatności. W przypadku udzielenia zgód, o których mowa poniżej, cele te zostały określone w formułach tych zgód. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora tych danych.

* Pola wymagane
Informacje dotyczące polityki prywatności

Masz stronę internetową i potrzebujesz pomocy?

Wypełnij formularz

Zostaw nam swój numer

Oddzwonimy do Ciebie w godzinach:
8:00 – 16:00