Zakres pracy

Web design

Projekt
Graficzny

Design UI/UX

UI / UX
Design

System zarządzania treścia - CMS - Wordpress

System zarządzania
treścią

Responsywność - Responsive Web Design - RWD

Responsive
Web Design

Poprawna walidacja W3C

Walidacja
W3C

Optymalizacja SEO & SEM

Optymalizacja
SEO

Smak i zdrowie idą w parze

Konstrukcja projektu graficznego serwisu internetowego opiera się na kolażu zdrowych składników dań, które razem połączoną tworzą efektowną otoczkę do prezentowanych treści. Przyprawą wpływającą na efekt końcowy, jak to w dobrze przyrządzonym daniu, są nienachalne animacje dopełniające całość kompozycji.

Zamówienie? Nic prostszego

Serwis internetowy i jego struktura została zaprojektowana i przemyślana w taki sposób, aby użytkownik w możliwe szybki sposób zapoznał się z ofertą i złożył zamówienie. Strona internetowa, poza częścią merytoryczną, posiada sekcję prostego sklepu internetowego, który umożliwia realizację zamówienia z dostawą do domu. Całość serwisu internetowego i zamówień w sklepie internetowym jest obsługiwana poprzez panel administracyjny oparty o system zarządzania treścią CMS WordPress.

Smaller but still tasty

Wersja responsywna strony internetowej została tak dopracowana, aby nadal angażować użytkownika poprzez smakowite kompozycje dań, mające zachęcać do dalszego poznawania marki jej oferty i puentą w postaci realizacji zamówienia.

Optymalizacja kluczem do sukcesu

Strona internetowa, tak jak wszystkie nasze realzacje serwisów www, została zrealizowana zgodnie z wymaganiami Google oraz zoptymalizowana wg. zaleceń narzędzia GoogleSpeed Insights, osiągając wyniki w dniu wdrożenia dla wersji mobilnej serwisu na poziomie: 70 % oraz 93 % dla wersji na komputery.

Zainteresowany współpracą?Skontaktuj się z nami

Mailowy
Mailowy
Pomoc
Pomoc
Telefoniczny
Telefoniczny
Telefoniczny
Telefoniczny
Kontakt
Zamów bezpłatną wycenę
Mailowy
Mailowy
Pomoc
Pomoc
Telefoniczny
Telefoniczny

Jesteś zainteresowany współpracą?

Napisz do nasAdministratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest NOVEO INTERACTIVE z siedzibą w Gdańsku 80-119 ul. Asesora 22 Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce Prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce prywatności. W przypadku udzielenia zgód, o których mowa poniżej, cele te zostały określone w formułach tych zgód. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora tych danych.

* Pola wymagane
Informacje dotyczące polityki prywatności

Masz stronę internetową i potrzebujesz pomocy?

Wypełnij formularz

Zostaw nam swój numer

Oddzwonimy do Ciebie w godzinach:
8:00 – 16:00