Zakres pracy

Web design

Projekt
Graficzny

Design UI/UX

UI / UX
Design

System zarządzania treścia - CMS - Wordpress

System zarządzania
treścią

Responsywność - Responsive Web Design - RWD

Responsive
Web Design

Poprawna walidacja W3C

Walidacja
W3C

Optymalizacja SEO & SEM

Optymalizacja
SEO

Identyfikacja wizualna

Identyfikacja
Wizualna

Kompaktowość

Stworzony serwis internetowy miał zapewnić szybki dostęp do informacji oraz zakresu oferowanych usług klientki, ubrany w prostą kompaktową formę, która miała zachęcić do kontaktu w przypadku potrzeby uzyskania większej ilości informacji.

identyfikacja wizualna

Oprócz strony internetowej stworzyliśmy również identyfikację wizualną klientki. Logo jako główny bohater firmy, usiało obrazować współpracę z ludźmi, połączeni ze sobą stanowią jedność w drodze do wspólnego sukcesu.

wersja responsywna

Na potrzeby użytkowników preferujących korzystanie z telefonów komórkowych i tabletów opracowaliśmy wersje mobilną serwisu, która niezależnie od wielkości oraz rozdzielczości ekranu sprawia że serwis internetowy nadal wygląda czytelnie i atrakcyjnie.

Zainteresowany współpracą?Skontaktuj się z nami

Mailowy
Mailowy
Pomoc
Pomoc
Telefoniczny
Telefoniczny
Telefoniczny
Telefoniczny
Kontakt
Zamów bezpłatną wycenę
Mailowy
Mailowy
Pomoc
Pomoc
Telefoniczny
Telefoniczny

Jesteś zainteresowany współpracą?

Napisz do nasAdministratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest NOVEO INTERACTIVE z siedzibą w Gdańsku 80-119 ul. Asesora 22 Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce Prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce prywatności. W przypadku udzielenia zgód, o których mowa poniżej, cele te zostały określone w formułach tych zgód. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora tych danych.

* Pola wymagane
Informacje dotyczące polityki prywatności

Masz stronę internetową i potrzebujesz pomocy?

Wypełnij formularz

Zostaw nam swój numer

Oddzwonimy do Ciebie w godzinach:
8:00 – 16:00